Filters
Huurwoningen Hellevoetsluis
-
-
-
Appartement Einsteinweg
3225 LT Hellevoetsluis (Kickers Bloem)Prijs op aanvraag- 70 m²
- 2 kamers
- Gemeubileerd
-
Mis jouw droomwoning niet
54% van de reacties komt al binnen 48 uur. Ontvang direct notificaties bij nieuw aanbod. Zo reageer jij als één van de eersten.
-
Huis Chopinstraat
3223 TC Hellevoetsluis (Logendal)€ 3.495 per maand- 113 m²
- 4 kamers
- Gestoffeerd of gemeubileerd
-
Appartement Varenstraat
3222 XP Hellevoetsluis (Bloemen- en Plantenbuurt)€ 820 per maand- 110 m²
- 4 kamers
- 1970
-
Gemiddelde huurprijzen per wijk in Hellevoetsluis
september 2026
| Den Bonsen Hoek | 1 | € 3.495 |
| Kickers Bloem | 1 | € 1.500 |
| Nieuw-Helvoet | 1 | € 820 |
| Ravense Hoek | 1 | € 2.150 |
Huurwoningen in Hellevoetsluis
Hellevoetsluis ligt in de provincie Zuid-Holland, aan het Haringvliet. De stad heeft een oude vesting met historische gebouwen. Je vindt er ook een grote jachthaven. Langs het Kanaal door Voorne staan veel rijtjeshuizen uit de jaren '70 en '80. Bij het Quackstrand zijn nieuwere woningen te vinden. Hellevoetsluis trekt gezinnen en mensen die van water houden.
Huren in Hellevoetsluis
In Hellevoetsluis zijn op dit moment 4 woningen te huur. De vraag naar woningen is hier stabiel. Veel mensen zoeken een woning met een tuin of een appartement aan het water.
Populaire wijken in Hellevoetsluis
De Vesting heeft oude huizen, dicht bij de haven en winkels. Nieuw-Helvoet biedt veel rijtjeshuizen in een groene en rustige omgeving. In De Kooistee vind je veel gezinswoningen uit de jaren '70 en '80. West-Hellevoetsluis heeft nieuwere woningen, vaak dicht bij het water. Den Bonsen Hoek is een wijk met veel nieuwbouw en ruimte.
Bereikbaarheid en werk
Hellevoetsluis is bereikbaar via de N57. Deze weg sluit aan op de A15 richting Rotterdam. Bussen verbinden de stad met Spijkenisse. Werk vind je bij lokale bedrijven en in de haven.
Veelgestelde vragen
Welke wijken zijn populair bij huurders? De Vesting, Nieuw-Helvoet en De Kooistee zijn populaire wijken.
Hoe is de bereikbaarheid van Hellevoetsluis? De stad is bereikbaar via de N57 en bussen naar Spijkenisse en Rotterdam.
Wat voor soort woningen vind je in Hellevoetsluis? Je vindt er oude vestinghuizen, rijtjeshuizen uit de jaren '70 en '80, en nieuwbouw aan het water.