Filters
Huurwoningen Loenen aan de Vecht
In oktober 2026 vind je op Huurwoningen 7 huurwoningen in Loenen aan de Vecht. 5 woningen vallen in de vrije sector. Er zijn 5 appartementen te huur in Loenen aan de Vecht en 2 huizen. In de wijk Wijk-03-loenen-aan-de-vecht staat het meeste aanbod. Woningen worden zelf geplaatst door verhuurmakelaars en particuliere verhuurders op Huurwoningen.nl.
-
Appartement Graaf Janlaan
3632 CB Loenen aan de Vecht (Driehoven)€ 1.461 per maand- 80 m²
- 4 kamers
- 1968
-
-
Appartement Rijksstraatweg
3632 AD Loenen aan de Vecht (Driehoven)€ 3.600 per maand- 45 m²
- 2 kamers
- Gemeubileerd
-
Mis jouw droomwoning niet
54% van de reacties komt al binnen 48 uur. Ontvang direct notificaties bij nieuw aanbod. Zo reageer jij als één van de eersten.
-
Appartement Rijksstraatweg
3632 AD Loenen aan de Vecht (Driehoven)€ 4.400 per maand- 55 m²
- 2 kamers
- Gemeubileerd
-
Wist je dat ...
... 96% van de woningzoekers op Huurwoningen ons aanbeveelt aan vrienden en familie?
Trustpilot -
Huis Koningin Wilhelminaweg
3632 EX Loenen aan de Vecht (Driehoven)€ 565 per maand- 80 m²
- 3 kamers
- 1960
-
-
Appartement Dorpsstraat
3632 AW Loenen aan de Vecht (Loenen Dorpskern)€ 3.500 per maand- 92 m²
- 3 kamers
- Gemeubileerd
-
Huis Kickestein
3632 WJ Loenen aan de Vecht (Hoefijzer)€ 2.500 per maand- 115 m²
- 5 kamers
- Gemeubileerd
-
-
Gemiddelde huurprijzen per wijk in Loenen aan de Vecht
oktober 2026
| Wijk-03-loenen-aan-de-vecht | 7 | € 2.391 |
Huurwoningen in Loenen aan de Vecht
In oktober 2026 staan er 7 huurwoningen in Loenen aan de Vecht op Huurwoningen. Loenen aan de Vecht is een dorp in de gemeente Stichtse Vecht, in de provincie Utrecht. Het ligt aan de rivier de Vecht. Je vindt er veel oude buitenplaatsen en villa's langs het water.
Huren in de buurt van Loenen aan de Vecht
Het aanbod van huurwoningen in Loenen aan de Vecht is vaak beperkt. Voor meer woningen kun je kijken in Maarssen, dat dichtbij ligt. Ook in Utrecht en Hilversum is het aanbod veel groter. Deze steden liggen op korte afstand.
Bereikbaarheid en werk
Loenen aan de Vecht ligt dicht bij de snelweg A2. Via de N201 ben je snel in de omliggende plaatsen. Veel mensen werken in Utrecht of Hilversum.